Ubytovanie a stravovanie
Katarzyna Agata Folga
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
- Obec
- Trávnica
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 851 279
Katarzyna Agata Folga
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 941 46 Trávnica
- Na trhu od
- 8. júla 2014
- IČO
- 47 851 279
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 55.20)
- Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Katarzyna Agata Folga
Katarzyna Agata Folga – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trávnica. Podniká od 8. júla 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Turistické a iné krátkodobé ubytovanie“ (55.20). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Katarzyna Agata Folga
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 851 279
- Dátum vzniku
- 8. júla 2014
- Miesto podnikania
- 941 46 Trávnica
- Živnostenský register
- Okresný úrad Nové Zámky, vložka č. 440-33200
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 55.20)
- Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Katarzyna Agata Folga zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
-
Reklamné a marketingové služby
-
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
-
Prenájom hnuteľných vecí
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Katarzyna Agata Folga?
Miesto podnikania je v obci 941 46 Trávnica.
Čím sa Katarzyna Agata Folga zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Turistické a iné krátkodobé ubytovanie“ (55.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; reklamné a marketingové služby.
Aké je IČO – Katarzyna Agata Folga?
IČO je 47 851 279.
Odkedy podniká Katarzyna Agata Folga?
Podnikanie začalo 8. júla 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.